Zpět do obchodu

Registrace

O značce Horion

Horion je obchodní značka Shenzhen KTC Technology Group. Společnost byla založena v roce 1995 a má sídlo v Shenzhenu. Výrobní závod má plochu 380 000㎡ a 6 000 zaměstnanců. Společnost zavedla kompletní výrobní proces a systém kontroly kvality, který splňuje mezinárodní standardy. Každý produkt je vyroben v maximální kvalitě s ohledem na konstantní teplotu, vlhkost a bezprašnost.

 

Výrobní kapacita

Shenzhen Horion Intelligent Technology Co., Ltd. má v plánu stát se předním poskytovatelem inteligentních produktů a řešení. Nachází se v Tian'an Yungu, rozvíjejícím se inteligentním průmyslovém parku v Shenzhenu.

Horion zastává poslání „Inteligence transformuje budoucnost“ a doufá, že popularizuje interaktivní ploché obrazovky mezi podniky, aby pomohli vytvářet konferenční zážitek na vysoké úrovni. Interaktivní obrazovka není jen zařízením pro chytrou konferenci, ale také produktem, který zvyšuje prestiž a efektivitu společnosti. Lze jej použít na různé scénáře, jako jsou obchodní jednání, firemní kanceláře, vzdělávání, školení a vystavování produktů. Je výkonná a snadno použitelná.
Společnost Horion se vždy zaměřovala na výzkum a vývoj produktů s profesionalitou, odhodláním a inovacemi a zavázala se být lídrem v odvětví komerčních displejů. Neustále zkoumá nová řešení z budoucího pohledu a vyvíjí špičkové technologie, které usnadní inteligentní konference a přinesou novou éru obchodních jednání.

 

  

Výrobní závod Horion

Zpět do obchodu