Zpět do obchodu

Registrace

O značce Horion

Horion je obchodní značka Shenzhen KTC Technology Group. Společnost byla založena v roce 1995 a má sídlo v Shenzhenu. Výrobní závod má plochu 380 000㎡ a 6 000 zaměstnanců. Společnost zavedla kompletní výrobní proces a systém kontroly kvality, který splňuje mezinárodní standardy. Každý produkt je vyroben v maximální kvalitě s ohledem na konstantní teplotu, vlhkost a bezprašnost.

 

Výrobní kapacita

Shenzhen Horion Intelligent Technology Co., Ltd. má v plánu stát se předním poskytovatelem inteligentních produktů a řešení. Nachází se v Tian'an Yungu, rozvíjejícím se inteligentním průmyslovém parku v Shenzhenu.

Horion zastává poslání „Inteligence transformuje budoucnost“ a doufá, že popularizuje interaktivní ploché obrazovky mezi podniky, aby pomohli vytvářet konferenční zážitek na vysoké úrovni. Interaktivní obrazovka není jen zařízením pro chytrou konferenci, ale také produktem, který zvyšuje prestiž a efektivitu společnosti. Lze jej použít na různé scénáře, jako jsou obchodní jednání, firemní kanceláře, vzdělávání, školení a vystavování produktů. Je výkonná a snadno použitelná.
Společnost Horion se vždy zaměřovala na výzkum a vývoj produktů s profesionalitou, odhodláním a inovacemi a zavázala se být lídrem v odvětví komerčních displejů. Neustále zkoumá nová řešení z budoucího pohledu a vyvíjí špičkové technologie, které usnadní inteligentní konference a přinesou novou éru obchodních jednání.

 

  

Výrobní závod Horion

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení